Drogi kursancie, na cenę naszych kursów składa się wiele aspektów.

Mamy szczegółowo zaplanowaną ścieżkę rozwoju językowego – dzieci zaczynają od misiowego angielskiego Teddy Eddie, a kończą na międzynarodowym egzaminie Cambridge, jeśli wybiorą ścieżkę egzaminacyjną. Kursant może też podążać ścieżką standardową, która uczy komunikacji oraz przygotowuje do egzaminów szkolnych.

Wszystkie kursy w SPARROW mają opracowany roczny plan wynikowy oraz plan zaliczeń materiału. Zajęcia prowadzimy według opracowanego standardu zajęć, który określa zakres działań nauczyciela, formy przekazywania wiedzy, sposoby pracy i zakres kontaktu z rodzicem.

Nad realizacją standardów lekcji czuwa metodyk szkoły. Nadzoruje jakość pracy nauczycieli, przeprowadza regularne hospitacje zajęć i na bieżąco omawia i analizuje postępy uczniów. Jest w kontakcie zarówno z uczniami jak i rodzicami naszych kursantów.

Nasi nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje językowe oraz szeroką wiedzę z zakresu sposobów i metod nauczania języków obcych. Regularnie się szkolimy, nie tylko z metodyki nauczania, ale również w innych dziedzinach, jak np. z Pozytywnej Dyscypliny.

Wszyscy nasi kursanci otrzymują dostęp do dedykowanej do danego kursu aplikacji, dzięki której mają możliwość powtarzania i utrwalania materiału w atrakcyjny sposób poza zajęciami.

Ponadto, jako jedyni w powiecie wieluńskim i pajęczańskim posiadamy licencje Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League – a to oznacza, że tylko u nas Twoje dziecko może się uczyć tymi znanymi już w całej Polsce metodami.

Posiadamy również status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English. To oznacza, że w naszej szkole przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów Cambridge, które są obiektywną miarą jakości nauczania. Egzaminy Cambridge możesz zdawać w naszej szkole.

Zapisy kontynuacyjne dla naszych kursantów zaczynają się 08.05.2023. Rekrutacja zewnętrzna, czyli dla nowych kursantów zaczyna się 29.05.2023.

Prześlij do nas formularz, aby zapisać się na kurs:

Chcesz zobaczyć jak wyglądają u nas zajecia?

zapisz się na bezpłatną lekcje pokazową wypełniając poniższy formularz

Nie masz czasu na wypełnienie formularza lub wolisz tradycyjną formę kontaktu?

Zadzwoń do nas na numer podany poniżej.